صفحه نخست آرشیو نوشته‌ها معرفی دو کتاب در مورد ازدواج مؤقت یا صیغه

معرفی دو کتاب در مورد ازدواج مؤقت یا صیغه

http://old.aqeedeh.com/news/309/ :لینک
شنبه، ۲۳ بهمن (دلو) ۱۳۸۹
 
كتابخانه عقيده: مسئله نكاح و ازدواج موقت يكي از مسائل پر ماجرا و مباحث بسيار جنجالي است كه امروزه پيرامون آن به گفتگو مباحثه مي‌پردازند كه پس از به كار آمدن روحانيت- در كشور ايران- هزاران کتاب و رساله دربارۀ عقايد تشيع به رشته‌ي تحرير در آمده است- چگونه آنان اين كارها را رايج نگردانند در حالي كه آنان صاحب‌نظران و به اصطلاح روشنفكران و حاميان مذهب تشيع هستند- آنان در اين كتابها و رساله‌ها به صراحت و با بي‌حيايي كامل به زنا و فحشا و منكرات دعوت مي‌دهند و آن را جنبۀ شرعي داده‌اند و به نام نكاح متعه و موقت نامگذاري كرده‌اند كه دربارۀ فضايل و ثواب آن نيز احاديث جعلي بسياري را به ائمه و پيامبر اكرم صلی الله علیه وآله وسلم نسبت مي‌دهند اعاذنا الله منه- اينان براي توجيه جوانان و مادران مسلمانان دلايلي همچون:
«1» نكاح موقت جزء ضروريات ديني است.
«2» راهي به سوي نكاح دائمي و هميشگي است و . . . چنگ مي‌زنند، و چنان زياده‌روي نموده‌اند كه حرمت آن را به خليفه دوم مسلمانان اميرالمومنين حضرت عمر بن خطاب رضي الله عنه نسبت داده و او را مورد طعن و نفرين خود قرار می دهند.
برادر و خواهر عزيزم و بزرگوارم جناب محمد مال الله مولف اين كتاب افترائات و تهمت‌هاي آن را كاملاً در كتاب بيان نموده و سپس به پاسخ شبهات و پرسش‌هاي آنان نيز پرداخته است وي به پاسخ دلايل بسيار مسخره و بچه‌گانه خميني كه در كتاب كشف الاسرار آن را درج كرده است نيز پرداخته است، ديدگاه حضرت عمر بن خطاب رضي الله عنه همان ديدگاه و نظريه پيامبر اكرم صلى الله عليه وآله وسلم است كه آن را بنا به روايات و مسانيد صحيح و درست اهل سنت و تشيع- در سال خيبر بيان نموده‌اند، سپس وي افترائات و بهتان‌هاي تشيع بر بعضي از صحابه از قبيل عبدالله بن عباس، عبدالله بن عمر و پدران اين دو بزرگوار را نقل و به نقد و بررسي آن مي‌پردازد و در باب سوم تحريف صريح و آشكار تشيع پيرامون توضيح و تفسير آيه: (فَمَا اسْتَمْتَعْتُمْ بِهِ مِنْهُنَّ فَآَتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً) (النساء: ٢٤). مي‌پردازد، كسي كه مباحث اين كتاب را آن بابي را كه در آن به پيامدهاي ننگين و شوم نكاح موقت اشاره نموده است مطالعه نمايد. و هر برادر و خواهر شيعي را به خواندن اين كتاب تشويق و ترغيب نمايد و پس از خواندن آن مطالب و بدون هيچ‌گونه تعصب مذهبي از خود بپرسد آيا خود او براي عمل نكاح موقت راضي مي‌شود و آيا آن را براي خواهر، دختر و خويشاوندان نزدیک خود جايز و تقرب الهي مي‌داند؟.....
برای داونلود کتاب بر روی اسم آن کلیک نمایید:
 كتاب دوم:
شیعه‌ها قانونی دارند بنام ازدواج موقت، در میان ملل عالم تنها آنها‌ هستند که تحت نام دین، ازدواجی شبیه به زنا را حلال می‌دانند و نه فقط حلال، بلکه که کاری ثواب می‌دانند!
 تو گویی سازندگان این مذهب قصد مسخره کردن اسلام را داشته‌اند .
خوب، اینها نشانه سیاهی دل و حقد بی‌پایان است.
به هر حال، شیعه‌های ساده لوح و بیخبر گمان می‌کنند قانون ازدواج موقت هم در قرآن است هم در کتاب سنی‌ها!!.
فصل اول کتاب با آیه‌ای که آنها گمان می‌کنند در باره متعه است شروع شده و نویسنده 13 رد بر آنها نوشتیه است.
در فصل دوم کتاب تضاد متعه را با قوانین قرآن نشان داده است.
در فصل سوم ثابت کرده که بر خلاف ادعای شیعه در کتب اهل سنت متعه حرام قطعی دانسته شده است
در فصل 4 دلایل عقلی در رد متعه
در فصل 5 ضرر آن را برای کودکان و زنان  
و در فصل آخر دفاعیات شیعه‌ها را جواب داده است.
برای داونلود کتاب بر روی اسم آن کلیک نمایید: