صفحه نخست آرشیو نوشته‌ها نامۀ ارسالی یکی از دوستان به کتابخانه عقیده

نامۀ ارسالی یکی از دوستان به کتابخانه عقیده

http://old.aqeedeh.com/news/255/ :لینک
جمعه، ۲۱ اسفند (حوت) ۱۳۸۸
بسم الله الرحمن الرحیم
این نامه از سوی یکی از دوستانی که به ما لطف و حسن ظن داشته، و از سایت کتابخانه عقیده استفاده کردهاند فرستاده شده. اداره سایت با تشکر از این برادر عزیز، و سایر دوستانی که با ما در مکاتبه هستند، نامهی این عزیز محترم را که خودشان انتشارش را بلا مانع اعلام کردهاند بدلیل اشارهی بسیار زیرکانهیشان که نشاندهندهی فهم و درک عمیقشان به قضایای مذهبی است. و عقل این نعمت بزرگ الهی را بخوبی مورد استفاده قرار داده است، جلوی خوانندگان عزیز قرار میدهد. شاید در راستای بیداری ملت عزیز فارسیزبانمان با ما بیش از پیش همگام و همصدا گردند.
هدف تعریف و دست زدن و تشویق کردن و تبلیغات و هوار زدن برای سایت و ادارهی آن نیست، هدف رساندن بانگ توحید به گوش همهی فارسیخوانان جهان، آنانی که رسول اکرم صلی الله هلیه وآله وسلم آنها را ستود و در حقشان گفت: اینان کسانیند که اگر حقیقت در آسمان باشد بسوی آن بال و پر میکشند.
وما بدرستی باور داریم که بدون شک روزی آفتاب بر سرزمین فارس تابیدن خواهد گرفت که در آن بانگ توحید و یکتاپرستی کرانهی آسمان را فرا گرفته است! و فرا رسیدن این روز بزرگ را بسیار نزدیک احساس میکنیم. و ایمان داریم که این دین بزرگ را نیازی به ما نیست. اگر ما در راهش جان دهیم به خود احترام گذاشتهایم و به جان خود بها داده، برای خود ارزش قائل شدهایم. در غیر اینصورت خداوند سربازانی دیگر را برای خدمت به دین خود خواهد گماشت.
سایت عقیده همهی جوانان برومند و فهمیدهی سرزمین فارس، و همهی فارسی زبانان و فارسی خوانان را برای سرباز شدن در راه دعوت به توحید بسیج میکند.
دستان پرمهرتان را در دستان دلسوزانهی ما بگذارید و همه با هم بر آوریم ندای :
الله اکبر!...هیچ معبود و خدا و یاوری نیست مگر الله یکتا.. و محمد فرستاده و رسول اوست...
متن نامهی برادر عزیزمان ناصر اسدی:
باسلام خدمت تمامی عزیزان و زحمت کشان سایت بسیار مفید عقیده.
 من هم یک شیعه و ایرانی هستم مثل اکثر هموطنانم اما نا آگاه و نا اطلاع از اکثر اتفافات دینی که رهبران ما با چند درجه اختلاف فاز با حق و حقیقت به ما تلقین کردند.
نمونه از این نا آگاهی من می توانم به جرأت ثابت کنم در بین همسنهای خود بنده ـ یعنی از متولدین سال 59 تا 70 ـ فقط با پرسش؛ و آن اینکه علی (ع) با عمر(ع) چه نصبتی دارند حتما 99 درصد به این سوال جوابی ندارند!!
 بنده اکثر کتابهای سایت عقیده را دانلود و مطالعه کردم و به سوالهایی که همیشه در ذهنم بود رسیدم و انشاالله با وجود سایت عقیده به تمامی سوالات دینی خود خواهم رسید.
 برادر عزیزمان که در نامه ای در مورد فیلتر شدن سایت عقیده یک نامه ای دندان شکن به آن دسته از افرادی که خود رهبران دینی مردم ابلاغ می کنند ولی در رساندن اطلاعات صحیح سوی تفره و یاوه گویی را درپیش می گیرند و حق گویان و حق نویسان را با قلبی خسیس و کینه توز و با حرف جنگ و خون از سر راه خود بر می دارند تا به اهداف شوم که نگه داشتن مردم در عمق نا اطلاعی است واز این کار خود بسیار سود می جویند! البته که سایت عقیده را فلیتر خواهند کردند.
 حرف دل برای گفتن زیاد است و وقت کم، همین بس و همین را باید بدانیم که آن که از منبر مبارک پیامبر اسلام بالا رود و یار و یاور پیامبر اسلام (ص) را لعن کند نه از اسلام خبر دارد نه از دین و نه از دنیا و نه آخرت بلکه دین فروش است با اطلاعات ناقص و ناصحیح مردم را گمراه خواهد کرد با وجود این افراد طبیعی است که دین اصیل محمد (ص) را به فراموشی خواهد رفت و یک دین دست ساز که آهن الات پرستی و به سرو صورت کوبیدن و گریبان دریدن است ترویج خواهد شد دینی که رهبر آن به منبر پیامبر احترامی نمی گذارد و بدون سلام و صلوات بر آن بالا می رود طبیعی است که دینی دست ساز و آلوده به شرک و غیره است.
 عجبا در این دیار بنیان گذار این دین که خدا شاهد و گواه تمامی سختیها مشقت هایی است که پیامبر اسلام (ص) برای ترویج آن کشیده است در روز وفاتش که آسمان و زمین ماتم می گیرد در بین مردم و حامی آن انگار که اتفاقی نیافته است  و اصلا رسولی نبوده است اما به خاطر نوه پیامبر (ص) که درجه اجتهادی و دینی آن هزاران مرتبه پایین تر از رسول خدا است و اهدافش هم برای ترویج دین نبوده و صرفا یک مسئله سیاسی و قدرتی است چه ها که نمی کنند!! با این اوصاف برای اینان که با نوحه خوانی و مدیحه سرای جیب این ملت را خالی می کنند و خبری از اسلام قرآن ندارند فیلتر شدن سایت روشنگر و صد درصد اسلامی عقیده طبیعی خواهد بود. همان طور که قرآن کریم آنان را مریض و خسیس و کینه توز خوانده است و برادرمان هم با اشاره به آیه دهم سوره مبارکه بقره آنان را مریض و کینه توز توصیف کرده است خداوند عذابشان را شدید کند حق همیشه با حق گویان است موفق و پایدار باشید
تهران : ناصر اسدی
نمایش و ارسال این نامه در سایت و به خوانندگان سایت بلامانع است