صفحه نخست سوالات متداول
عنوان سوال
رديف

‌دانلود کتاب های سایت عقیده بدون نیاز به *** فیلترشکن***

برای دانلود کتاب‌های سایت عقیده با لینک مستقیم و بدون نیاز به فیلترشکن، به لینک زیر رفته و پس از کلیک بر روی فایل مورد نظر، گزینه Download را انتخاب کنید:

دانلود کتاب های سایت با لینک مستقیم و بدون نیاز به فیلترشکن

۱

‌آیا تمامی فایل های سایت پسورد دارند؟

خیر، فقط فایل های ایبوک پسورد دارند، که پسورد فایل های ایبوک هم aqeedeh می باشد.

۲

‌آیا حق چاپ کتاب های سایت برای شخص یا موسسه ای محفوظ است؟

اگر شخص یا موسسه ای قصد دارد کتاب های سایت را چاپ کرده و به صورت مجانی و خیریه توزیع کند، مانعی ندارد.

ولی چاپ و فروش کتاب های سایت ممنوع است مگر برای پدیدآورندگان هر کتاب (انتشاراتی که کتاب را تالیف یا ترجمه و نشر کرده است)

۳

‌آیا در سایت عقیده به سوالات شرعی پاسخ داده می شود؟

خیر، در این سایت به سوالات شرعی پاسخ داده نمی شود، جهت پاسخ به شبهات به سایت اسلام تکس www.islamtxt.net و برای پاسخگویی به سوالات در مورد مسایل شرعی به سایت پرسش و پاسخ  www.islampp.com مراجعه نمایید.

۴

‌علت ناخوانا بودن برخی کتاب‌ها چیست؟

الف) فونت‌های سایت عقیده یکی از اصلی‌ترین و عمده‌ترین مشکلات ناخوانا بودن کتاب‌ها با فرمت Word، نصب نبودن فونت‌ کتاب‌ها در سیستم شخص خواننده کتاب می‌باشد. بنابراین برای مطالعه کتاب‌های Word نصب فونت لازم و ضروری‌ست. شما می‌توانید این فونت‌ها را در قسمت راهنمای سایت که بخشی به نام دریافت فونت‌های فارسی و قرآنی موجود است دانلود ((Download)) کنید.

۵

‌پسورد فایل های ایبوک چیست؟

پسورد فایل های ایبوک:   aqeedeh

۶

‌چرا برخی کتاب‌های دینی در سایت شما نیست؟

غالب این کتاب‌ها از طرف بازدیدکنندگان سایت برای ما ارسال می‌شود یا ما یک نسخه از آن را پیدا می کنیم و تایپ کرده و منتشر می کنیم، اگر شما کتابی را در سایت بعد از جستجو نیافتید و آن را کتاب مهمی می دانید که باید در سایت باشد، می توانید از طریق این ایمیل به ما اطلاع دهید. [email protected]

نكته: اگر ما آن کتاب را نداشتیم، لطفا تلاش کنید یک نسخه از آن را به دست ما برسانید، می توانید آن را اسکن نموده و برای ما ارسال نمایید.

۷

‌چرا شما کتاب‌های برخی ناشرین، مؤلفین یا مترجمین را بدون اجازه منتشر می کنید؟

ما بر اساس فتوای برخی علمای جهان اسلام که نشر علوم شرعی و اسلامی اگر به قصد نشر دین مبین اسلام باشد و در آن هیچ گونه سود یا تجارتی صورت نگیرد حتی بدون اجازه صاحبان آن جایز می باشد، منتشر می کنیم زیرا اساس این علوم و شرع از طرف الله عز و جل می باشد، هر چند که این موضوع محل اختلاف نظر هست، ما بر اساس فتوای کسانی که جایز می دانند عمل می کنیم

۸

‌چه ضوابطی برای اضافه کتاب‌ها در سایت هست و سیاست عمومی شما در این باره چیست؟

تلاش ما بر این هست که در این سایت کتاب‌های همه مذاهب معتبر اسلامی را منتشر کنیم و از افکار گوناگون بهره ببریم و سعی داریم سایت حاوی کتاب‌های متنوع باشد تا همه بتوانند از این سایت استفاده ببرند اما کتاب‌هایی که حاوی تکفیر مسلمانان، نشر افکار تروریستی یا تشویق به آن و یا تندروی باشد را به سایت اضافه نمی کنیم، ما تلاش داریم که روش اعتدال و وسطیت را تبلیغ کنیم.

و روش ما بر این اصل استوار هست که هر کتابی، منفعتش بیشتر از ضررش باشد، آن را منتشر می کنیم، بنابراین اصل، محتوای سایت لزوما بیانگر دیدگاه سایت، مدیریت یا کارکنان آن نیست، بلکه بیانگر دیدگاه نویسنده آن است.

ممکن است در متون برخی از کتاب های منتشر شده مسائلی مطرح شده باشد که از چشم مراجعه کنندگان، پنهان مانده باشد، از شما خواهشمندیم اگر مواردی یافتید که بر خلاف سیاست عمومی سایت می باشد، آن موارد را به اداره سایت از طریق ایمیل متذکر شوید.          [email protected]

۹

‌چه نرم‌افزارهایی برای استفاده از کتاب‌های سایت لازم است؟

در سایت کتابخانه عقیده کتاب‌هایی که مخصوص رایانه و مطالعه از طریق آن هست به چهار فرمت گذاشته می‌شود که دو فرمت آن یعنی EBOOK و HTMLنیاز به نصب هیچ نرم افزاری نیست.

ولی دو فرمت Word و PDF نیاز به نصب نرم‌افزارهای آفیس و پی دی اف ریدر می‌باشد. برای مطالعه فایل‌های Word شما می‌توانید نرم افزار Wordreader را نصب کنید. هم‌چنین نرم افزار آفیس را با امکانات بیشتر می توانید دانلود کنید.

هم‌چنین کلیه کتاب‌ها برای پایین آوردن حجم آن فشرده شده است، که برای استفاده کردن کتاب نیاز به نصب نرم افزار کم‌حجم وینرار می‌باشد.

۱۰

‌چگونه برای سایت دیدگاه و نظر (کامنت) بفرستیم؟

شما می‌توانید دیدگا‌ه‌هایتان را در مورد کتاب‌هایی که بر روی سایت قرار می‌گیرد بفرستید، این قسمت در پایین هر کتاب قرار دارد.

نکته:خواهشمندیم از ارسال مواردی که مربوط به آن کتاب نیست از طریق فرم دیدگاه و نظر (کامنت) نفرستید.

۱۱

‌چگونه برای سایت کتاب بفرستیم؟

شما به راحتی می توانید کتاب را به آدرس سایت ارسال نمایید.

نکته:

لطفاً مشخصات کتاب را همراه آن بفرستید، به طور مثال: ( اسم کتاب - نویسنده - مترجم - ناشر - مختصری درباره‌ی كتاب). توجه داشته باشید که حق نشر یا عدم نشر کتاب ارسالی شما برای ادارۀ سایت عقیده محفوظ است. لطفاً کتاب را به این آدرس بفرستید:  [email protected]

۱۲

‌چگونه در خبرنامه سایت مشترک بشویم؟

برای اینکه در جریان جدیدترین کتاب‌ها و هم‌چنین اخباری که در سایت گذاشته می‌شود باشید می‌توانید در خبرنامه سایت ثبت نام کنید.

ابتدا از قسمت راهنما روی بخش اشتراک در خبرنامه کلیک کنید یا بر روی آیکونی که در سمت چپ سایت قرار دارد فشار داده و سپس ایمیل خود را وارد نمایید و مشترک شوید.

۱۳

‌چگونه مطالب و کتب سایت را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذاریم؟

اگر شما دارای حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی هستید می‌توانید کتاب‌های سایت را در حساب‌های خودتان به اشتراک بگذارید:

برای این‌کار در قسمت پایین هر کتاب این قسمت در دسترس می باشد.

هم‌چنین اگر در سایت (بالاترین) و (دنباله) عضو هستید می‌توانید این‌کار را انجام بدهید.

۱۴

‌چگونه می توانیم دی وی دی DVD سایت را دانلود کنیم؟

با کلیک بر روی عکس دی وی دی که در سمت چپ سایت قرار داده شده به صفحه دانلود دی وی دی وارد شده و آخرین نسخه دی وی دی سایت را دانلود کنید.

 

با کلیک بر روی لینک زیر نیز می توانید به صفحه دی وی دی وارد شوید.

http://www.aqeedeh.com/dvd.shtml

۱۵

‌چگونه کتاب‌های سایت را دانلود کنیم؟

1) برای دریافت کتاب‌های سایت عقیده ابتدا باید کتابی که مورد نظرتان هست، در سایت پیدا کنید.

برای پیدا کردن کتاب با استفاده از این روش‌ها به راحتی کتاب مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد:

با استفاده از  الف: جستجو (Search)، ب: موضوعات کتاب‌خانه، ج: لیست تمامی کتاب‌ها که به ترتیب حروف الفبا است، د: کلمات کلیدی (برچسب ها) هـ : و یا نام مؤلف و مترجم

2) بعد از آن که کتاب مورد نظرتان را پیدا کردید بر روی کتاب کلیک کنید.

3) در صفحه بعد می‌توانید روی فرمت کتابی که مورد نظرتان هست کلیک کرده و دانلود نمایید.

نکته: کتاب‌های سایت به فرمت‌های Word ، PDF ، Ebook ، HTML و فرمت موبایل در دسترس می باشد. در صورتی که تصویر یک از آن‌ها سیاه و سفید (غیر رنگی) باشد بدین معناست که این فرمت برای این کتاب در دسترس نیست، شما می توانید از لینک‌های دیگر استفاده کنید. تلاش ما نیز بر این هست به زودی برای همه کتاب‌ها، تمامیِ فرمت‌ها را قرار بدهیم.

اگر کتاب مورد نظر را در سایت نیافتید با ما تماس بگیرید.   [email protected]

۱۶