تناقض‏گویی

از ابو عبدالله و او هم از پدرش روایت کرده‌اند که گفت: «رسول خداص از نماز خواندن بسوی قبر، نشستن روی آن، تکیه زدن بر آن و بناسازی روی آن نهی کرده است» [۵٧٩].

سپس آیا این روایاتی ساخته و پرداخته و دروغ پردازی به نام أئمّه دعوت و تبلیغ برای شرک ورزیدن به خداوند متعال، و تغییر شریعت و دین خدا نیست؟.

آیا این کار ترجیح و برتری کیش و آیین مشرکین بر دین مسلمین، و تبدیل کردن اسلام پاک و حنیف به بُت پرستی نیست؟.

آری، به خدایی سوگند که هیچ معبود به حقی جز او، و هیچ پروردگاری غیر از او وجود ندارد!.

این دین که پیروانش را به پشت کردن به کعبه مشرّف، و رو کردن به قب دستور می‌دهد چه باید نامید؟.

آخوندهای دروغگوی شیعه این خانه های شرک را آباد و پر رونق کرده اند که آن‌ها را بارگاه و مشهد می نامند؛ و خانه های توحید (مساجد) را تعطیل کرده اند که واقعیّت موجود شاهد این مدعاست؛ این دین را چه نام می برند؟.

خداوند متعال چقدر دروست فرمود:

﴿أَمۡ لَهُمۡ شُرَكَٰٓؤُاْ شَرَعُواْ لَهُم مِّنَ ٱلدِّينِ مَا لَمۡ يَأۡذَنۢ بِهِ ٱللَّهُۚ وَلَوۡلَا كَلِمَةُ ٱلۡفَصۡلِ لَقُضِيَ بَيۡنَهُمۡۗ وَإِنَّ ٱلظَّٰلِمِينَ لَهُمۡ عَذَابٌ أَلِيمٞ٢١[الشورى: ۲۱].

یعنی: «شاید آنان انبازها و معبودهائی دارند که برای ایشان دینی را پدید آورده‌اند که خدا بدان اجازه نداده است (و از آن بی‌خبر است؟) اگر این سخنِ قاطعانه و داورانه (خدا، مبنی بر مهلت کافران و تأخیر قیامت تا وقت معین آن) نبود، میانشان (با اهلاک کافران و ابقاء مؤمنان) داوری می‌گردید (و دستور عذاب دنیوی یا اخروی صادر می‌گشت و مجالی به کافران نمی‌داد . در عین حال آنان نباید این حقیقت را فراموش کنند که) قطعاً ستمگران عذاب دردناکی دارند».

[۵٧٩] تهذیب الأحکام ج۳/۶٩۳ (کتاب الصلاة ح۱۶ باب الزیادات )، الاستبصار ج۱/۳۵۲ (کتاب الصلاة ح۴ باب الصلاة على المدفون )، وسائل الشیعة ج۲جلد ۱/٧٩۵ ح۶ (باب جواز الصلاة على المیت بعد الدفن ...)