1.45 MB
730.87 KB
رده‌بندی دهدهی دیوئی
297/45/507
پروتکل تخریب حرمین شریفین نام كتاب:
عبدالله غفّاری نويسنده:
تالیف مترجم:
۳۹۵۱ تعداد دریافت: ۲۲۲۸۷ تعداد نمایش:
يکشنبه، ۱۷ خرداد (جوزا) ۱۳۸۸ تاریخ افزودن:
چهارشنبه، ۰۷ بهمن (دلو) ۱۳۹۴ به روز رسانی:
۱۳۰ تعداد صفحات: موجود نیست اندازه کتاب:
Persian زبان اصلی:
منبع:
ارسال به شبکه های اجتماعی
برچسب‌های این کتاب
کلیدواژه‌های این کتاب

مجموعه اسناد و مدارکی است که طرح‌ها (پروتکل‌ها) و دسیسه‌های شیعه و آخوندهای متحجّر و غالی قم را برای تخریب حرمین شریفین و فتنه‌انگیزی در جهان اسلام فاش می‌کند. نویسنده این اثر سال‌های متمادی را صرف تحقیق در این زمینه و جمع‌آوری شواهد و روایات از منابع شیعی کرده است. به تصریح وی، یکی از ضروریات قیام و ظهور امام زمان شیعه، افزایش فساد و فتنه در عالم است و بسیاری از عالمان شیعه آن را تأیید و تصدیق می‌کنند. او با استفاده از روایت‌های کتب حدیثی مرجع شیعه (کافی، تهذیب، استبصار و من لا یحضره الفقیه) از طرح آنان برای تخریب خانه کعبه، مسجدالحرام و مسجد نبوی سخن می‌گوید و از نقشه فتنه‌انگیزی و آتش‌افروزی‌های آنان پرده می‌دارد. او کتاب را با بحث غیبت و مهدویت و نحوه نیابت امام غایب آغاز می‌کند و در بخش بعد، به پروتکل‌های قتل و تخریب و سرقت و ترور می‌پردازد. بدین منظور، وی از طرح‌های تهاجم به حجاج حرم امن الهی سخن می‌گوید و نقشه تخریب خانه کعبه و ترور بزرگان اهل سنت، دگراندیشانِ شیعه و تجاوز و جاسوسی در دیگر کشورهای اسلامی. بخش دوم کتاب به طرح‌های عالمان شیعه برای تغییر ایدئولوژی و مذهب مسلمانان اختصاص دارد. تلاش برای تغییر قرآن، توجه دادن مسلمین به کربلا و ترویج قبر پرستی و زیارت از جمله توطئه‌های مدنظر شیعه دراین‌باره است.

در حال حاضر ملاحظه ای در مورد این کتاب وجود ندارد
  • این کتاب در دیگر زبان ها در حال حاضر موجود نیست.
نظر شما درباره این کتاب

نام شما :

لطفا نام، و یا نام مستعار خود را بنویسید حداقل یک کلمه برای نام خود وارد نمایید شما مجاز به استفاده از حداکثر ۶۰ حرف در نام خود می‌باشید

آدرس ایمیل :

ایمیل وارد شده با قالب صحیح ایمیل نیستلطفا ایمیل خود را اینجا وارد نمایید

امتیاز :

نظر خود را بنویسید :
 
لطفا متن توضیح خود را وارد کنید حداقل یک کلمه برای توضیح متن خود وارد نمایید شما مجاز به استفاده از حداکثر ۱۰۰۰ کاراکتر در هر نظر ازسالی خود می باشید.
لطفا کد امنیتی نمایش داده شده را در کادر مربوطه وارد کنید:
security
لطفا کد امنیتی نمایش داده شده را در کادر مربوطه وارد کنیدکد امنیتی فقط عدد است و حروف را شامل نمی‌شود
در صورت ناخوانا بودن روی تصویر و یا اینجا کلیک کنید

برای این کتاب نظری وارد نشده و یا هنوز به تایید مدیران سایت نرسیده است