جمع بندی

در این قسمت یک جمع بندی کلی از مطالب ذکر شده می‌آوریم تا نشان دهیم وجود این سایه‌های خدا و حکومت به اصطلاح اسلامی بطور خلاصه دارای چه معایبی است:

۱- ولایت فقیه در اسلام تعریف نشده و دلیلی از کتاب و سنت بر ایجاد آن نمی‌باشد، بنابراین غیر شرعی است.

۲- شخصی به نام محمد بن الحسن العسکری وجود ندارد، پس نائب او و روحانیون طرفدارش گمراه هستند و در واقع به خدا افترا می‌زنند [۸۶]. چون امامت و خلافت مهدی را از جانب خدا می‌دانند و از اصول مهم دین اسلام، در حالیکه در قرآن چیزی در مورد آن نیست، همینطور در احادیث پیامبرص. پس هرکس به امامت من عندالله امامان شیعه و داشتن عصمت و علم غیب و... معتقد باشد در واقع به خدا و پیامبرص و اهل بیت دروغ بسته است و افترا زننده است.

۳- متعصبین مذهبی در ایران دین را دکان کرده‌اند و همچنین نردبان کرده‌اند برای سیاست‌های خود.

۴- خرافیون در ایجاد تفرقه بین صفوف مسلمین استاد هستند و در این راه اقسام ترفندها را می‌زنند.

۵- در حکومت آخوندی فریضه امر به معروف و نهی از منکر در حوزه حکومتی و سیاسی آن بطور کلی تعطیل شده و کسی که اینکار را بکند می‌شود: زندان سیاسی [۸٧]، مرتد، مفسد فی الارض و ضد ولایت فقیه.

۶- دیکتاتوری نظام ولایت مطلقه فقیه بی‌سابقه بوده و وجود خفقان در سرتاسر کشور حکمفرماست و کسی جرات هیچگونه انتقادی در مورد رهبر فعلی (خامنه ای) یا حتی رهبر قبلی(خمینی) ندارد.

٧- گرانی، تورم، مشکل مسکن، ازدواج، بیکاری، فساد، بی‌بند و باری و غیره... هر روز رو به افزایش است و سایه‌های خدا هم هیچ کاری به این کارها ندارند و فقط می‌خواهند حکومت را تحویل امام زمان دهند که البته معلوم نیست چند میلیون سال دیگر می‌خواهد ظهور کند.

۸- سایه‌های خدا هیچ گونه تلاشی برای معرفی اسلام واقعی به مردم انجام نمی‌دهند و فقط مردم را سرگرم کرده‌اند به بزرگان دین نه خود دین. و البته در جهل ماندن مردم به نفع سیاستمداران است و هر بلایی که بر سر مستکبرین آمده به علت بیداری مردم بوده است.

٩- داشتن سیاست‌های اشتباه نسبت به ملل دیگر و دشمن پروری مداوم ایشان در خطبه‌های نماز جمعه و جاهای دیگر مشخص است.

[۸۶] فراموش نکنید اجتهاد در فروع دینی که در بین مذاهب مختلف اسلامی متفاوت است با مسئله مهدی قابل قیاس نیست، چون به نام مهدی حکومت تشکیل شده و عقیده به او جزء اصول دین شده و خرافات و عقاید شرک آمیز دیگری نیز پیرامون آن وجود دارد. [۸٧. [ ] این‌ها که دائم به حکومت حضرت ابوبکر و حضرت عمر ایراد می‌گیرند که خفقان در آن بوده!! ما نمی‌دانیم آیا در حکومت شیخین هم زندان سیاسی وجود داشته است؟ من فکر می‌کنم حتی بنی امیه و بنی عباس هم بهتر از این‌ها بوده‌اند و با زندانیان خود منصفانه‌تر برخورد می‌کردند.