مقدمه

سلام و درود بر پیامبر اسلام و خاندان پاکش و اصحاب وفادارش.

بیشتر نوشته‌های اینجانب در مورد خرافات مذهبی بوده و جنبه دینی داشته است، ولی در این کتاب بیشتر جنبۀ سیاسی دارد، و دلیلش این است که در حکومت شیعیان صفوی و ولایت مطلقه فقیه که فعلاً در ایران حکومت می‌کند دین و سیاست یکی است، و چنانچه شما در مورد دین صحبتی بکنید آن را به سیاست نیز ربط می‌دهند و شما نمی‌توانید منکر آن شوید. مثلاً چنانچه بگوئید: امام زمانی در کار نیست در واقع خود به خود منکر ولی فقیه و نائب مهدی شده‌اید که رهبر این حکومت است. پس نمی‌توان در حکومت آخوندها تنها از دین گفت چون دین پایه و نردبانی شده برای سیاست ایشان، و چنانچه شما بخواهید این نردبان را بردارید تکلیف شما معلوم است.

نزدیک به ۱۴۰۰ سال از ظهور اسلام می‌گذرد و شیعیان بر این عقیده هستند که دارای مذهبی می‌باشند که از همان صدر اسلام وجود داشته است [۲]، و چیز جدیدی نیست و دارای هیچگونه خرافات و بدعتی نمی‌باشد، بلکه بهترین راه برای هدایت انسان‌ها و در واقع اسلام واقعی است، و بر این عقیده‌اند که طی این ۱۴۰۰ سال حکومت در دست ایشان نبوده و هر زمان به نوعی غصب شده است، و اگر حکومت به دست اهل بیت بود هم اکنون، وضعیت مسلمین طوری دیگر بود. البته حضرت علی÷ و امام حسن÷ مدتی حکومت کرده‌اند ولی در مورد همان‌ها نیز معتقد به ظلم علیه ایشان هستند، حضرت علی÷ به مدت ۲۵ سال خانه نشین بوده و خلافت و حق الهی او توسط خلفا غصب شده بود و در ۵ سال حکومت خود نیز تحت ظلم و ستم مردم کوفه و دیگران بوده است، و حتی در همان زمان خلیفه بودن نیز تقیه می‌کرده است، و اینطور نبوده که کاملاً هر کاری بکند و امام حسن÷ نیز همینگونه بوده و علت تمامی این‌ها هم فقط و فقط به خاطر کودتای سقیفۀ بنی ساعده است که توسط صحابۀ رسول خداص صورت گرفت [۳]، و باعث شد که هیچ وقت حکومت به دست اهل بیت نیفتد و در واقع کودتای سقیفه باعث به قدرت رسیدن بنی امیه و بنی عباس و شهادت امام حسین و امام رضا و دیگر امامان شده که در نهایت نیز باعث غائب شدن مهدی صاحب الزمان شده است [۴].

ولی پس از ۱۴۰۰ سال بالاخره در سال ۱۳۵٧ هجری شمسی در ایران، انقلابی صورت گرفت و نتیجه این انقلاب به قدرت رسیدن روحانیون و فقهای شیعه و نائبان امام زمان شد، و سرانجام آرزوی دیرینۀ شیعه مبنی بر داشتن حکومت و آوردن سایه‌های خدا به واقعیت پیوست، و همگی آن‌ها نیز معتقد هستند که این حکومت تا ظهور آقا امام زمان پایدار خواهد ماند و امکان ندارد سقوط کند!!! چون خود امام زمان بر ایران ولایت تکوینی دارد!! و اینطور نیست که ما را به حال خود رها کرده باشد، چون ایران تبدیل به پایگاهی می‌شود برای قیام مهدی!!!.

ما می‌خواهیم در این مختصر نشان دهیم که ادعای شیعه [۵] مبنی بر داشتن حکومت بی‌اساس است، و چنانچه زمام امور مسلمین به دست ایشان باشد نمی‌توانند کاری صورت دهند و علاوه براینکه باعث هدایت و رشد انسان‌ها نمی‌شوند تازه برعکس بیشتر باعث انحطاط و ترویج خرافات و بدعت‌ها هستند، چون حکومت ایشان در این ۳۰ سال این موضوع را به خوبی نشان داده است (چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است) ولی ما باز برای روشن شدن عده‌ای از مردم خوش باور و بی‌اطلاع یک سری مطالب را بازگو می‌کنیم و به انتقاد پیرامون این تنها حکومت خدایی و سایه‌های خدا در زمین و دست خداوند بر سر ما و... می‌پردازیم، به راستی ویژگی‌های یک حکومت عادل چیست؟ خصوصیات رهبری اسلامی چیست؟ حقوق حکومت بر مردم و بالعکس چیست؟ وظیفۀ این رهبر و حکومت اسلامی نسبت به اسلام و مسلمین جهان چیست؟ وظیفۀ این حکومت در برابر دشمنان اسلام و مسلمین و بشریت چیست؟

شاید کمتر کسی به این مسائل فکر کند یا جوابی قانع کننده برای آن‌ها داشته باشد، بلکه در ایران آنقدر مردم سرگرم مشکلات زندگی خود هستند که به این چیزها توجهی ندارند و البته همین رفع نکردن مایحتاج مردم نیز یکی از سیاست‌های این حکومت است تا مردم سرگرم مشکلات خود باشند و به فکر برکناری خائنان نیفتند و به قول رفسنجانی که به آقای بازرگان گفته بود: ما اشتباه شاه را تکرار نمی‌کنیم و به مردم آزادی نمی‌دهیم!!!

ما در اینجا به نقد و بررسی پاره‌ای از انحرافات این حکومت و جمهوری به اصطلاح اسلامی می‌پردازیم، و ابتدا هم از شکل گیری آن یعنی انقلاب سال ۵٧ شروع می‌کنیم.

[۲] مثلاً می‌گویند: پیامبرص فرموده: «شیعة علی هم الفائزون» (پیرو علی رستگار است) در صورتیکه شیعه که به معنای پیرو آمده ربطی به ایجاد فرقه اثنی عشریه ندارد، و دادن صفات الهی و غلو در مورد ائمه و قبر سازی بدعت و شرک است، و تازه احادیث بسیار هستند که در آن به مسلم بودن و دین اسلام اشاره شده ولی آخوندها آن‌ها را نمی‌بینند. [۳] هر اشتباه و گناهی که از ابتدای خلقت آدم رخ داده است مسبب اصلی آن‌ها از نظر شیعیان صفوی، عمر و ابوبکر هستند!!!. [۴] طبق آیات قرآن گذشتگان هر کاری کرده‌اند برای خودشان بوده و می‌بینید که ژاپن توسط بمب اتمی آمریکا با خاک یکسان شد ولی هم اکنون از پیشرفته‌ترین کشورهای جهان است همینطور آلمان در جنگ جهانی، پس ای کاش ملت و مردمی بخواهند پیشرفت کنند و منحرف نشوند (حتی در دین) و نخواهند بهانه انحراف یا عقب افتادگی خود را به گردن ۱۴۰۰ سال قبل بگذارند، چون هر کس مسئول اعمال خودش است و کسی بار دیگری را به دوش نمی‌کشد. [۵] هر جا مطلبی در نکوهش شیعیان می‌آوریم در واقع منظورمان شیعیان صفوی، غالی و گمراه هستند نه شیعیان واقعی مکتب اهل بیت.